Zaznacz stronę

O Firmie

Firma istnieje od 1983 r. Założycielem i właścicielem jest mgr Wojciech Dobrucki, dyplomowany mistrz mechaniki pojazdowej z 27-letnim stażem.

Początkowo firma mieściła się na Pradze Południe, a od 16 lat działa pod obecnym adresem. W 1990 roku budynek i działka stały się naszą hipoteczną własnością. Jesteśmy już dwupokoleniową firmą rodzinną.

Nasza specjalizacja

Od samego początku zajmujemy się samochodami marki Volkswagen-Audi, a obecnie także Skodą i Seatem. Systematycznie rozszerzamy też zakres usług o inne marki zachodnie. Jesteśmy dostrzeganym na rynku motoryzacyjnym partnerem serwisów autoryzowanych ciesząc się ich uznaniem w dokonywaniu napraw pogwarancyjnych.

Doswiadczenie i jakość

Załogę stanowią mechanicy, którzy umiejętności i doświadczenie zdobyli w wieloletniej pracy w naszej firmie. Główny mechanik legitymuje się ponad 30-letnim stażem pracy w zawodzie, a szczególnie w naprawach głównych silników. Aktualnie firma jest w trakcie rozbudowy i modernizacji, której głównym celem jest podniesienie jakości naszych usług oraz stworzenie klientom jak najlepszych warunków. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, mając nadzieję, że będą Państwo z nich zadowoleni.

Z poważaniem..

Naszą historię najlepiej oddadzą fotografie